Marcin Bogdan dla Kuriera365.pl: 10 kwietnia 2010 r. to wielka rana dla całego narodu i każdego z nas

Marcin Bogdan

Marcin Bogdan

Przedstawiciele Stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna dzisiaj uczestniczyli w uroczystościach państwowych 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. W trakcie uroczystości nasz Prezes – Marcin Bogdan – udzielił krótkiej, ale bardzo celnej wypowiedzi dziennikarzowi portalu Kurier365.pl:

 

 

Marcin Bogdan, Prezes Stowarzyszenie Dobro Wspólne Ojczyzna: – 10 kwietnia 2010 r. to wielka rana dla całego narodu i każdego z nas z osobna. Rana do dziś niezabliźniona, bo zamiast rzetelnie wyjaśnionych przyczyn tej tragedii, otrzymywaliśmy coraz bardziej niespójny przekaz. Pojawiało się coraz więcej niejasności. I chyba paradoksalnie sposób traktowanie tej tragedii przez ówczesne władze obudził i zmobilizował do aktywności wiele osób i środowisk. Również nasze stowarzyszenie powstało na tym fundamencie. Wielu Polaków stało się posmoleńskimi sierotami, które poczuły konieczność aktywnego włączenia się w działania na rzecz dobra wspólnego jakim jest nasza Ojczyzna.

 

Fragment wypowiedzi naszego Prezesa posłużyła za tytuł całego artykułu w portalu Kurier365.pl: Wielka rana narodu i każdego z nas – Żródło: http://www.kurier365.pl/warszawa/25943-wielka-rana-narodu-i-ka%C5%BCdego-z-nas-z-osobna.html