„Ostatni list do matki. Wspomnienia Żołnierza Wyklętego” – książka już dostępna jako e-book

Najważniejsza książka Żołnierza Wyklętego!

Poznaj historię Polski pisaną krwią!

Wydana staraniem Stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna książka ppłk Leszka „Andrzeja” Mroczkowskiego „Ostatni list do matki. Wspomnienia Żołnierza Wyklętego” ukazała się w wersji elektronicznej e-book! W tej postaci jest dostępna na stronie wydawnictwa e-bookowo (PDF, EPUB, Mobi) – w promocyjnej cenie już od 14,25 zł!

O książce „Ostatni list do matki. Wspomnienia Żołnierza Wyklętego”:

Autentyczne, wstrząsające i dramatyczne losy młodego człowieka walączącego o wolność Polski, który trafia, jak wielu innych Żołnierzy Wyklętych do celi śmierci w stalinowskim więzieniu. Cudem ocalony od śmierci, ratuje również swoje świadectwo życia: pamiętnik walki i wiersze więzienne. Książka wydana po latach staraniem Stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna przypomina dzisiaj, jak cenna jest wolność i jak wiele kosztuje walka o nią.

„Ten niewielki zbiorek wspomnień, za mały jak na ogrom przeżyć autora, jest długiem wdzięczności za ocalenie życia młodego człowieka, tak ciężko zagrożone i doświadczonego w czasach powojennych. Jest również hołdem dla tych, którym nie udało się przeżyć”.

dr Antonina Komorowska, więzień polityczny

„Wiersze czytam i płaczę”
Ewa Tomaszewska, polityk, społecznik, nauczyciel akademicki

Kup TERAZ i wspomóż Autora i działalność Stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna.

Książka w wersji elektronicznej ukazała się dzięki wsparciu firmy APTEKA ARONIA