Prośba o wsparcie: #SerceDlaInki – tablica pamiątkowa w Łomiankach

Jakiś czas temu zwracaliśmy się do Państwa o zbiórkę srebrnego złomu, które miało być użyte do wykonania SERCA DLA INKI. Zbiórka udała się wspaniale we wszystkich parafiach w Łomiankach – powstaje przepiękne DUŻE Serce z przesłaniem „Powiedźcie mojej Babci, że zachowałam się jak trzeba”– dar serc mieszkańców Łomianek. W sercu umieszczona będzie ziemia z grobu Danuty Siedzikówny. To serce będzie umieszczone na tablicy pamiątkowej.

 

Odsłonięcie tablicy planowane jest na niedzielę 5 marca 2017 roku godz. 11.00 w parafii Matki Bożej Królowej Rodzin w Łomiankach Dziekanowie przy ul. Miłej 52

 

Na uroczystości spodziewani są wspaniali goście min.: rodzina Inki z Białegostoku, delegacja z Piły, Czarnego na Pomorzu, Gdańska. I właśnie tu powstaje koleiny problem związany z kosztami organizacji tych uroczystości, które wyniosą w sumie około 10.000 zł. (wykonanie tablicy, wydruk broszury okolicznościowej, poczęstunek dla gości).

 

Prosimy jeszcze raz o pomoc i wsparcie, bowiem te ambitne zamierzenia będą mogły się urzeczywistnić tylko dzięki Państwa wsparciu, za które gorąco już teraz dziękujemy.

 

Bardzo mile widziani są sponsorzy – (np. katering) – informacje o Państwa firmie mogą być umieszczone na wszystkich  materiałach : wydawnictwach oraz plakatach informujących o uroczystości odsłonięcia tablicy „Serce dla Inki” w Łomiankach.
Wpłaty możecie przekazywać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna w Mazowieckim Banku Spółdzielczym  Łomianki, nr r-ku 76 80090007 0019 2314 2001 0001 z dopiskiem  „Serce dla Inki – darowizna na cele statutowe”.

Inne formy wsparcia: prosimy o kontakt biuro@dobrowspolne.pl lub telefonicznie – 502 122 571.

Widok ściany kaplicy na miejsce gdzie zostanie umieszona tablica

Widok ściany kaplicy na miejsce gdzie zostanie wmurowana tablica „Serce dla Inki”. Obok tablicy znajdą się reliwkie św. Jana Pawła II.