Spotkanie Pro-Life z Rebeccą Kiessling – Łomianki – 18.03.2017

Rebecca Kiessling

Rebecca Kiessling

Stowarzyszenie „Dobro Wspólne Ojczyzna” zaprasza na Spotkanie PRO LIVE z Rebeccą Kiessling w ramach Obchodów Narodowego Dnia Życia w Łomiankach – 18 marca o godz. 18.30 (CK Łomianki, Wiejska 12a). Współorganizatorami spotkania są Instytut Studiów nad Rodziną im. Abp. Kazimierza Majdańskiego i Instytut na Rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris”.
Rebecca Kiessling, prawnik i mówca pro-life, prezes organizacji „Save the 1” odwiedza Polskę po raz pierwszy!

Rebecca urodziła się 22 lipca 1969 r. w Michigan. Wychowała się w żydowskiej rodzinie, która adoptowała ją, gdy była niemowlęciem. W wieku 18 lat poznała swoją biologiczną matkę i dowiedziała się, że jest dzieckiem poczętym w wyniku gwałtu, a żyje tylko dlatego, że ówczesne amerykańskie prawo zakazywało aborcji.
Dziś walczy o prawo dla życia dla wszystkich dzieci. Jej działalność nakierowana jest przede wszystkim na zakończenie prawnej dopuszczalności dokonywania aborcji wobec nienarodzonych, poczętych w wyniku gwałtu. Jest prezesem pozarządowej organizacji „Save the 1”, mającej na celu edukowanie społeczeństwa na rzecz konieczności pełnej ochrony życia, bez jakichkolwiek wyjątków i kompromisów.
Rebecca Kiessling odwiedzi Polskę po raz pierwszy. W swoich wystąpieniach poruszy kwestię prawa człowieka do życia, konieczności prawnej ochrony nienarodzonych dzieci od momentu poczęcia oraz jednakowej godności ludzkiej bez względu na okoliczności poczęcia i stan zdrowia. Amerykańska prawnik wystąpi z wykładami w kilku polskich miastach, spotyka się ze studentami, dziennikarzami, działaczami pro-life oraz politykami.

wstęp wolny

Narodowy Dzień Życia

Narodowy Dzień Życia

Ordo Iuris

Ordo Iuris

Instytut Studiów Nad Rodziną w Łomiankach

Instytut Studiów Nad Rodziną w Łomiankach

Spotkanie z Rebeccą Kiessling

Spotkanie z Rebeccą Kiessling